Grąžtų galandimas

graztu galandimas

Pinigų taupymas ir kitų kaštų mažinimas yra racionalus sprendimas kiekvieno žmogaus buityje ir versle. Atsižvelgdama į tai, mūsų įmonė siūlo paslaugą – grąžtų galandimas. Ši paslauga taikoma įvairių rūšių metalo, medžio ir kitiems grąžtams. Galandant grąžtus, juos reikės rečiau keisti, taip pat labai sumažėja gamybos metu atsirandančio broko tikimybė. Galąsdami grąžtus, mes naudojame įvairius galandimo būdus, siekdami užtikrinti geriausią rezultatą.

graztu galandimas

Viršūnės galandimas naudojamas įvairių konstrukcijų grąžtams galąsti. Tokiu būdu galima galąsti nuo 0,3 mm iki 76 mm diametro grąžtus. Be to, galima galąsti tik šerdį – šio tipo galandimas taip pat skirtas įvairių konstrukcijų grąžtų galandimui, bet ypač tinka tais atvejais, kai grąžtai turi pastorintą šerdį. Šiuo būdu galima galąsti grąžtus nuo 14 mm iki 76 mm diametro. Kryžminis pagalandimas skirtas galąsti grąžtams su pastorinta šerdimi, kurių diametras yra nuo 1.6 mm iki 13 mm. Kitokių diametrų grąžtams galąsti naudojami ir kiti metodai.

graztu galandimas

Grąžtus galanda mūsų įmonės profesionalūs darbuotojai, naudodami aukštos kokybės grąžtų galandimo stakles. Paslauga – grąžtų galandimas yra ne vien grąžtų pagalandimo paslauga. Taupydami jūsų laiką, grąžtus iš jūsų paimsime patys, o pagalandę – atvešime jums atgal. Atsiskaitymai taip pat vyksta tokiu būdu, kuris jums yra patogesnis, t.y. kartą per mėnesį, arba po kiekvieno pagalandimo. Taip pat mūsų profesionalai visada yra pasiruošę atsakyti į visus jums iškilusius klausimus, bei suteikti konsultaciją, kaip ir kokiu kampu yra geriausia galąsti grąžtus, atsižvelgiant į jūsų individualius gręžimo planus.

graztu galandimas

Pagaląsto grąžto teikiami privalumai yra susiję ne tik su tuo, jog jums reikės rečiau pirkti grąžtus. Prailgėjęs grąžto naudojimo laikas taip pat sumažina gamybinio broko tikimybę ir prailgina jūsų įrankių tarnavimo laiką. Dirbant su gerai darbui paruoštu grąžtu, darbas bus atliekamas lengviau ir greičiau. Taigi, siūlome jums rinktis mūsų teikiamą paslaugą – grąžtų galandimas ir pažadame jums, kad mūsų profesionalūs darbuotojai tinkamai pasirūpins jūsų grąžtų pagalandimu, todėl galite būti ramūs, kad jums bus suteiktas greitas ir malonus aptarnavimas bei paslaugos už konkurencingą kainą.

Tel.: +370 687 86722