Įrankių galandinimas

galandinimas

Galandinimas yra išeitis tiems, kurie nenori pirkti naujo įrankio, bet taip pat nenori tenkintis ir prastesne darbo kokybe. Mūsų įmonė siūlo paslaugą – įrankių galandimas. Jeigu jums, ar jūsų įmonei reikia pagaląsti kokius nors įrankius ar prietaisus – nuo buitinių žirklių iki staliaus kaltų, tuomet kreipkitės į mus, ir mūsų specialistai pagaląs jūsų įrankį pagal jūsų individualius poreikius.

galandinimas

Profesionalūs mūsų darbuotojai pagaląs jūsų įrankį pagal jūsų individualius poreikius, prieš tai suteikę jums konsultaciją apie tai, kaip geriausia galąsti būtent jūsų įrankį. Priklausomai nuo įrankio ir jūsų poreikių, įrankiai yra galandami aukštos kokybės staklėmis arba rankiniu būdu, naudojant aukščiausios kokybės įrankius. Gerai pagaląstas įrankis ne tik sutaupys jums pinigų dėl prailgėjusio jo naudojimo laiko, bet ir pats darbas su įrankiu taps daug lengvesnis ir greitesnis. Naujai pagaląstas įrankis taip pat yra daug tikslesnis už įrankį, kurio ašmenys atšipę, todėl galandinimas yra ypač geras pasirinkimas, jeigu jūsų darbas su įrankiu reikalauja didelio preciziškumo ir kruopštumo. Jeigu abejojate dėl naudos, kurią jums gali duoti įrankio galandimas, mūsų darbuotojai atsakys į visus jums kylančius klausimus.

galandinimas

Siūlydami paslaugą – įrankių galandimas, mes visada galvojame apie klientą ir stengiamės prisitaikyti prie jo poreikių. Taupydami jūsų laiką, mes siūlome įrankio paėmimo paslaugą, t.y. įrankis iš jūsų bus paimtas, o po išgalandimo – gražintas. Apmokėjimo sąlygos taip pat priklauso nuo jūsų pasirinkimo: galima mokėti vieną kartą per mėnesį, arba po kiekvieno galandimo.

galandinimas

Pasirinkę paslaugą – įrankių galandimas, jūs pasirūpinsite savo įrankiu ir prailginsite jo tarnavimo laiką, tai užtikrins mūsų profesionalūs darbuotojai. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas yra individualus, su individualiais galandimo poreikiais, tad visada stengiamės prisitaikyti būtent prie jūsų poreikių ir pažadame malonų, greitą ir kokybišką aptarnavimą.

Tel.: +370 687 86722