Deimantinių įrankių galandimas

Deimantinių įrankių galandimas

Įrankiai ir jų priedai dažniausiai kainuoja ne pigiai, todėl kiekvienas žmogus, pirkdamas šiuos daiktus, stengiasi sutaupyti. Tai ypač aktualu įmonėms, kurios siekia sumažinti savo kaštus kiekviename žingsnyje. Deimantiniai įrankiai yra itin brangūs, todėl mes siūlome išeitį, kuri sumažins kaštus išleidžiamus deimantiniams įrankiams, tai yra deimantinių įrankių galandimas.

 

 

Deimantinių įrankių galandimas

Įrankių galandimas yra puiki išeitis tiems, kurie nori sumažinti išlaidas bei kitus kaštus. Teigiamų dalykų įrankių galandime yra daug. Pagalandus jūsų įrankį, pailgės jo tarnavimo trukmė. Be to, darbas, naudojantis tokiu įrankiu, bus greitesnis ir lengvesnis. Tuo pačiu sumažės ir gamybinio broko tikimybė, o jūs sutaupysite ne vien tik pinigus, išleistus įrankiui ar jo priedams, bet ir laiką, kuris būtų skirtas broko taisymui, taip pat neatsiras papildomų išlaidų dėl sugadintų medžiagų darbo metu.

 

 

Deimantinių įrankių galandimas

Mūsų įmonė galanda daugelį deimantinių įrankių: deimantines frezas, grąžtus, diskinius pjūklus, pjovimo diskus, bei kitus deimantinius įrankius ir jų priedus. Galandimą atlieka mūsų profesionalūs darbuotojai su aukštos kokybės staklėmis. Kiekvienas naujas deimantinių įrankių galandimas yra atliekamas su dideliu kruopštumu ir atidumu, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius. Mūsų darbuotojai visada yra pasiruošę suteikti konsultaciją apie tai, kaip turėtų būti galandamas būtent jūsų įrankis, bei atsakyti į visus kitus jums rūpimus klausimus, susijusius su deimantinių įrankių galandimu.

 

 

Deimantinių įrankių galandimas

Siūlydami galandimo paslaugas, mes stengiamės prisitaikyti prie kiekvieno kliento individualių poreikių ir taupyti klientų laiką. Mes siūlome įrankių paėmimo paslaugą, todėl jums tereikia pranešti mums, kad jūsų įrankį reikia pagaląsti, ir mes jį galime paimti iš jūsų ir pristatysime atgal jau pagaląstą. Atsiskaitymai taip pat priklauso nuo jūsų. Jūs galite rinktis apmokėjimą po kiekvieno pagalandimo arba už visas suteiktas paslaugas atsiskaityti vieną kartą per mėnesį.

Deimantinių įrankių galandimas

Siūlome jums rinktis paslaugą – deimantinių įrankių galandimas, nes gerai ir profesionaliai prižiūrimas įrankis tarnaus ilgiau, su juo dirbti bus lengviau ir maloniau, o visa įrankio priežiūra rūpinsitės ne jūs patys, o mūsų profesionalūs darbuotojai. Mes jums siūlome galimybę naudotis turimais įrankiais ilgiau ir tai užtikrinsime, suteikdami kokybišką, greitą, aukštos klasės aptarnavimą už konkurencingą kainą.

Tel.: +370 687 86722